Zie foto's (5)

Le petit train d'Autun

Vrijetijdsvoorzieningen, Toeristische treintjes in Autun
Gratis
  • Le Petit Train d'Autun biedt je een ongewone rondleiding. Leun achterover en laat je door de stad Autun leiden om het historische erfgoed van de oude keizerlijke stad, gesticht door Augustus, te ontdekken. Er zijn verschillende mogelijkheden, van een rondleiding door de stad tot een ontdekkingstocht met het treintje.
    - Kom aan boord van het treintje van Autun voor een rondleiding van een uur en ontdek de geschiedenis van de stad uit de eerste hand. Op het programma staan stops bij de...
    Le Petit Train d'Autun biedt je een ongewone rondleiding. Leun achterover en laat je door de stad Autun leiden om het historische erfgoed van de oude keizerlijke stad, gesticht door Augustus, te ontdekken. Er zijn verschillende mogelijkheden, van een rondleiding door de stad tot een ontdekkingstocht met het treintje.
    - Kom aan boord van het treintje van Autun voor een rondleiding van een uur en ontdek de geschiedenis van de stad uit de eerste hand. Op het programma staan stops bij de belangrijkste monumenten van de stad.
    - Maak een ontdekkings- en proeftocht van twee uur met het treintje van Autun, onder begeleiding van een toeristische gids die je alles vertelt over de geschiedenis van de stad. Op het programma staan stops bij de belangrijkste monumenten van de stad om Bourgondische wijnen te proeven en meer te leren over de wijnbouw in Bourgondië met een wijnhandelaar van een huis dat al 9 generaties lang bestaat, van 1750 tot nu.
  • Gesproken talen
    • Frans
    • Engels
    • Spaans
  • Geaccepteerde clientèles
    • Individuen
    • Groepen
Diensten
  • Uitrusting
    • Audiogids
  • Tarieven
  • Basistarief
    7.50 €
  • Speciaal tarief
    6 €
  • Kindertarief
    4 €
  • Gratis
    Gratis
Openings
  • Vanaf 22 juni 2024
    tot 18 september 2024
  • Maandag
    11:00 - 12:00
    14:00 - 18:00
  • Dinsdag
    11:00 - 12:00
    14:00 - 18:00
  • Woensdag
    11:00 - 12:00
    14:00 - 18:00
  • Donderdag
    11:00 - 12:00
    14:00 - 18:00
  • Vrijdag
    11:00 - 12:00
    14:00 - 18:00
  • Zaterdag
    11:00 - 12:00
    14:00 - 18:00
  • Zondag
    11:00 - 12:00
    14:00 - 18:00
Sluiten